Näitan 1–16 tulemust 26-st

7350

Ovaalsaun Forssa

Valmis ehitatud 4m pikkune ovaalsaun Forssa, katusel must kärgruberoid, serva- ja räästaplekid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Ovaalsaun Forssa on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.
7199

Saunaiglu Bianca

Valmis ehitatud saunaiglu Bianca, katusel must kärgruberoid, serva- ja harjaplekid, puuküttega keris, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Saun Bianca on saadaval ka elektrikerisega. Hind ei sisalda toote transporti.
7350

Saunaiglu Kris

Valmis ehitatud saunaiglu Kris, katusel must kärgruberoid, serva- ja räästaplekid, puuküttega keris koos kividega (100 kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Saunaiglu on saadaval ka elektrikerisega. Hind ei sisalda toote transporti.
9990

Saunaiglu Lars

Valmis ehitatud saunaiglu Lars, katusel must kärgruberoid, serva- ja räästaplekid, puuküttega keris koos kividega (100 kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Saunaiglu on saadaval ka elektrikerisega. Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Kemi

Valmis ehitatud torusaun Kemi, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Kemi on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Kerava

Valmis ehitatud torusaun Kerava, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Kerava on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.
7199

Torusaun Lahti

Viilkatusega valmis ehitatud torusaun Lahti, katusel must kärgruberoid, serva- ja harjaplekid, puuküttega keris, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Saun Lahti on saadaval ka elektrikerisega. Hind ei sisalda toote transporti.
Seinalaua pikkus: 200 x 400 cm
Seinalaua paksus: 40 mm

Torusaun Masku

Valmis ehitatud torusaun Masku, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Masku on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Nokia

Valmis ehitatud torusaun Nokia, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Nokia on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Pori

Valmis ehitatud torusaun Pori, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Pori on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Ruka

Valmis ehitatud torusaun Ruka, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Ruka on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Turku

Valmis ehitatud torusaun Turku, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Turku on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.
9990

Valmissaun Hannu terrassi ja puhkeruumiga

Valmissaun Hannu koos terrassi ja puhkeruumiga toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk “võtmed kätte” täislahendusena. Valmissauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu on võimalik ligi pääseda kraanaautoga.
13249

Valmissaun Moderni 12 terrassi ja puhkeruumiga

Moderni 12 terrassiga saun toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk "võtmed kätte" täislahendusena. Valmis ehitatud kujul sauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu kraanaautoga on võimalik pääseda.
Seinalaua pikkus: 380 x 234 cm
Seinalaua paksus: 70 mm
14999

Valmissaun Moderni 15 terrassi ja puhkeruumiga

Moderni 15 terrassiga saun toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk “võtmed kätte” täislahendusena. Valmis ehitatud kujul sauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu kraanaautoga on võimalik pääseda.
16599

Valmissaun Moderni 19 terrassi ja puhkeruumiga

Moderni 19 terrassiga saun toimetatakse kliendile valmis ehitatuna ehk “võtmed kätte” täislahendusena. Valmis ehitatud kujul sauna on võimalik transportida kõikjale, kuhu kraanaautoga on võimalik pääseda.