Näitan kõiki 9 tulemust

5970

Püstine torusaun Tornio

Valmis ehitatud püstine tünnisaun Tornio, Ø 240cm, katusekatteks must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Püstine tünnisaun Tornio on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Kemi

Valmis ehitatud torusaun Kemi, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Kemi on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Kerava

Valmis ehitatud torusaun Kerava, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Kerava on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.
7199

Torusaun Lahti

Viilkatusega valmis ehitatud torusaun Lahti, katusel must kärgruberoid, serva- ja harjaplekid, puuküttega keris, kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Saun Lahti on saadaval ka elektrikerisega. Hind ei sisalda toote transporti.
Seinalaua pikkus: 200 x 400 cm
Seinalaua paksus: 40 mm

Torusaun Masku

Valmis ehitatud torusaun Masku, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Masku on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Nokia

Valmis ehitatud torusaun Nokia, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Nokia on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Pori

Valmis ehitatud torusaun Pori, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Pori on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Ruka

Valmis ehitatud torusaun Ruka, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Ruka on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.

Torusaun Turku

Valmis ehitatud torusaun Turku, katusel must kärgruberoid, puuküttega keris koos kividega (100kg), kvaliteetne siibri- ja veepaagiga korsten. Väljast värvitud Teknos AQUAPRIMER peitsiga TM 1824. Torusaun Turku on saadaval ka elektrikerisega. Küsi hinda! Hind ei sisalda toote transporti.