Kauniteks hetkedeks sinu aias.

Vitae nulla mattis et, mi. Dictum dignissim nisl quis consequat rhoncus volutpat, porttitor ut lectus.

avalehe banner tünnisaun

Tene aiamajade tehas on tootmiseks broneeritud kuni oktoobrini 2021. Seetõttu on tellimuste vastuvõtmine peatatud ning uusi tellimusi järjekorda ei võeta.

Erandina on võimalik osta kümblustünne, mis on laos kohe olemas.

Soovime kõikidele ilusat suve algust ja kauneid hetki Teie koduaias!

Populaarsed tooted

1 730.00 

Aiamaja Trondheim

Hinnas liimpuidust uks- ja aken klaasiga, roostevaba plekiga kaerud lävepakk, põrand, immutatud vundamendiprussid, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend.
Seinalaua pikkus:290 x 220 cm
Seinalaua paksus:28 mm
4 490.00 

Aiamaja Annika, uksed ja aknad klaaspaketiga

Hinnas liimpuidust klaaspaketiga topeltuks, klaaspaketiga uks, klaaspaketiga aknad, roostevabast plekist lävepakk, põrand, immutatud vundamendiprussid, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend. Hind ei sisalda transporti ja katusekatte materjali.

Seinalaua pikkus:300 x 500 cm
Seinalaua paksus:40 mm
1 290.00 

Aiamaja Betty

Hinnas liimpuidust uks klaasiga, roostevabast plekist lävepakk, põrand, immutatud vundamendiprussid, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend. Hind ei sisalda katuse kattematerjali.

Seinalaua pikkus:200 x 200 cm
Seinalaua paksus:28 mm
2 890.00 

Aiamaja Victoria B, uks ja aknad klaaspaketiga

Hinnas liimpuidust klaaspaketiga topeltuks ja klaaspaketiga aknad, roostevabast plekist lävepakk, põrand, immutatud vundamendiprussid, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend. Hind ei sisalda transporti ja katusekatte materjali.

Seinalaua pikkus:300 x 300 cm
Seinalaua paksus:40 mm
33 390.00 38 690.00 

Freesprussmaja Trento 103 m2

Hinnas liimpuidust laudisega uks ja klaaspaketiga aknad, siseuksed, roostevabast plekist lävepakk, immutatud vundamendiprussid, kinnitusvahendid ja paigaldusjuhend. Hind ei sisalda transporti ja katusekatte materjali.

Seinalaua pikkus:780 x 1374 cm
Seinalaua paksus:70 mm

GARANTII

Kvaliteedi tagamine on meie olulisim väärtus, mistõttu anname toodete konstruktsioonidele viieaastase garantii alates toote ostukuupäevast. Kõik TENE tooted on pakitud UV-kiirguse eest kaitsvasse kilesse ning lisaks kaitsevad tooteid tarnimisel transpordikindlad pakendid lintide ja puidukaitse elementidega. Kõik meie tooted on valmistatud säästvalt majandatud metsades kasvavast kuusepuidust, mis on varutud Põhja-Euroopa riikidest: Rootsist, Soomest ja Baltimaadest (Eestist, Lätist ja Leedust).